Komuś urodziło się dziecko? Wyślij kartkę!

eleganckie zaproszenia ślubneNarodziny dziecka to zdecydowanie podniosły moment.
Młodzi rodzice często chcą oznajmić całemu światu jak ważna jest to dla nich chwila i jacy są dumni ze swojego nowonarodzonego potomka.

W takiej sytuacji, warto pomyśleć o wysłaniu im karty z życzeniami.

W sklepach możemy znaleźć kartki okolicznościowe stworzone właśnie ze względu na tę okazję.
To przemiły gest, a młodzi rodzice może będą chcieli je zachować na pamiątkę dla swojego maluszka.
Taka kartka często przedstawia właśnie motywy dziecięce.

Kartę oczywiście można też dołączyć do prezentu dla dziecka, ponieważ wiele osób, kiedy pierwszy raz odwiedza narodzone dziecko, zabiera ze sobą jakiś drobiazg, prezent, by powitać je na świecie.

Jak wybrać kartkę na ślub?

Ślub to ten moment w życiu, kiedy wsparcie bliskich jest dla nowożeńców naprawdę bardzo ważne, dlatego jeśli na przykład z jakiś powodów nie możemy uczestniczyć w całej uroczystości, warto wysłać im kartkę z życzeniami.
W Polsce dużą popularnością cieszy się również dawanie kart przez gości ślubnych, często w towarzystwie prezentów. Jak wybrać taką kartę? Przede wszystkim, warto ją dostosować do charakteru pary młodej i ich preferencji. Poza tym, dobrze jest w karcie napisać kilka słów od serca, ponieważ dla nowożeńców może stać się to doskonała pamiątka, do której będą często wracali po latach.

Kartki okolicznościowe dla najbliższych

eleganckie zaproszenia ślubne Kartki okolicznościowe to piękna tradycja którą należy pielęgnować poprzez właśnie wysyłanie takich kartek na urodziny, imieniny, czy święta.
Najczęściej wysyła się takie kartki do osób, z którymi nie mamy bezpośredniego kontaktu lub po prostu dzieli nas duża odległość. Wysłanie takiej kartki to niewielki koszt. Niezależnie od wybranego fasonu rodzaje i formy kartki okolicznościowej na pewno będzie bardziej doceniona niż SMS telefon lub kartka wysłana pocztą elektroniczną.

Także przy następnej okazji warto wybrać się na pocztę i wysłać taką kartkę. .

Dodane: 09-05-2018 01:50

Tagi: zaproszenia kartki karty ślub wesele poligrafia